SMC MXJ6-10CP-M9BSAPC MXJ Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXJ6-10CP-M9BSAPC
Current Stock:
MXJ Series Air Slide Table
  • Traveling parallelism: 0.005 mm;
  • Height: 10 mm/Width: 20 mm/Length: 43 mm (MXJ4)