SMC MXJ8L-20CSP MXJ Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXJ8L-20CSP
Current Stock:
MXJ Series Air Slide Table
  • Traveling parallelism: 0.005 mm;
  • Height: 10 mm/Width: 20 mm/Length: 43 mm (MXJ4)
  • Bore Size:
    Bore Size 8 mm
    Symmetric:
    Symmetric
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 20 mm