SMC MXP10-20B-M9PMAPC MXP Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXP10-20B-M9PMAPC
Current Stock:
MXP Series Air Slide Table
  • Cylinder with built-in linear guide;
  • Compact air slide table
  • Bore Size:
    Bore Size 10 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 20 mm
    Adjuster Option:
    Shock Absorber
    Magnet, Switch Rail:
    With Magnet And Rail
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)