SMC MXP12-15-M9BLS MXP Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXP12-15-M9BLS
Current Stock:
MXP Series Air Slide Table
  • Cylinder with built-in linear guide;
  • Compact air slide table
  • Bore Size:
    Bore Size 12 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 15 mm
    Adjuster Option:
    Rubber Stopper
    Magnet, Switch Rail:
    With Magnet And Rail
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)