SMC MXQ8-50A-M9PWSAPC MXQ Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXQ8-50A-M9PWSAPC
  • Bore Size:
    Bore Size 8 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Adjuster Option:
    Double end adjuster
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)