SMC MXS12-40-M9BL MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS12-40-M9BL
  • Bore Size:
    Bore Size 12 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 40 mm
    Adjuster Option:
    None
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)