SMC MXS12-50BS-M9P MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS12-50BS-M9P
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
  • Bore Size:
    Bore Size 12 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Adjuster Option:
    Extension End Absorber
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)