SMC MXS16-50-M9NW MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS16-50-M9NW
  • Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Adjuster Option:
    None
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)