SMC MXS25L-20A-M9N MXS L Series Air Slide Table(Symmetric Type)
SMC
SKU:
MXS25L-20A-M9N
Current Stock:
MXS L Series Air Slide Table(Symmetric Type)
  • Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 20 mm
    Adjuster Option:
    Double end adjuster
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)