SMC MXS6-50A-M9PWMDPC MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS6-50A-M9PWMDPC
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
  • Bore Size:
    Bore Size 6 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 50 mm
    Adjuster Option:
    Double end adjuster
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :1m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)