SMC MXS8-10A-M9NWZ MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS8-10A-M9NWZ
  • Bore Size:
    Bore Size 8 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 10 mm
    Adjuster Option:
    Double end adjuster
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)