SMC MXS8-20ASP-M9PV MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS8-20ASP-M9PV
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
  • Bore Size:
    Bore Size 8 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 20 mm
    Adjuster Option:
    Extension end adjuster
    Functional Option:
    Axial Piping Type
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)