SMC MXS8-30BS-M9BWSAPC MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS8-30BS-M9BWSAPC
  • Bore Size:
    Bore Size 8 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 30 mm
    Adjuster Option:
    Extension End Absorber
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)