SMC MXS8-75AS-M9BL MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS8-75AS-M9BL
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
  • Bore Size:
    Bore Size 8 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 75 mm
    Adjuster Option:
    Extension end adjuster
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)