SMC MXS8-75AS-M9NSAPC MXS Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXS8-75AS-M9NSAPC
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
  • Bore Size:
    Bore Size 8 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 75 mm
    Adjuster Option:
    Extension end adjuster
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)