SMC MXW16-125-M9PSDPC MXW Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXW16-125-M9PSDPC
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
  • Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 125 mm
    Option:
    Standard (With Urethane Bumper)
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)