SMC MXW16-200-M9B MXW Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXW16-200-M9B
  • Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 200 mm
    Option:
    Standard (With Urethane Bumper)
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)