SMC MXW25-200B-M9NSDPC MXW Series Air Slide Table
SMC
SKU:
MXW25-200B-M9NSDPC
  • Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 200 mm
    Option:
    With Shock Absorbers 2 pcs.
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)