SMC MY1M32G-500-M9BWZ MY1M Series Mechanically Jointed Rodless Cylinder Slide Bearing Guide Type
SMC
SKU:
MY1M32G-500-M9BWZ
  • Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Port Thread Type:
    M Thread(?16~?20),Rc(?25~?63)
    Piping:
    Centralized Piping Type
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 500 mm
    Stroke Adjusting Unit Symbol:
    Left Side:Without Unit,Right Side:Without Unit
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)