SMC
SKU:
MY1M32TF-300L-Y7PWSDPC
  • Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Port Thread Type:
    G
    Piping:
    Standar
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 300 mm
    Stroke Adjusting Unit Symbol:
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)