SMC
SKU:
MY1M32TNG-200LS-Y7PVLS
  • Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Port Thread Type:
    NPT
    Piping:
    Centralized Piping Type
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 200 mm
    Stroke Adjusting Unit Symbol:
    Left Side:L With Low Load Shock Absorber+Adjustment Bolt,Right Side:Without Unit
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), Perpendicular, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)