SMC MY2H25G-100L-M9PSAPC MY2H/HT Series Mechanically Jointed Rodless Cylinder Linear Guide Type
SMC
SKU:
MY2H25G-100L-M9PSAPC
Current Stock:
MY2H/HT Series Mechanically Jointed Rodless Cylinder Linear Guide Type
  • Guide:
    Linear Guide, Single Axis
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Port Thread Type:
    M Thread,Rc
    Stroke:
    Stroke 100 mm
    Stroke Adjusting Unit Symbol:
    Left Side:L With Low Load Shock Absorber,Right Side:L With Low Load Shock Absorber
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)