SMC MY2H25TNG-400L-M9NL MY2H/HT Series Mechanically Jointed Rodless Cylinder Linear Guide Type
SMC
SKU:
MY2H25TNG-400L-M9NL
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Port Thread Type:
    NPT
    Stroke:
    Stroke 400 mm
    Stroke Adjusting Unit Symbol:
    Left Side:L With Low Load Shock Absorber,Right Side:L With Low Load Shock Absorber
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)