SMC MY2HT16G-200L-M9BL-XB20 MY2H/HT Series Mechanically Jointed Rodless Cylinder Linear Guide Type
SMC
SKU:
MY2HT16G-200L-M9BL-XB20
    Bore Size:
    Bore Size 16 mm
    Stroke:
    Stroke 200 mm
    Stroke Adjusting Unit Symbol:
    Left Side:L With Low Load Shock Absorber,Right Side:L With Low Load Shock Absorber
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)