SMC MY2HT25G-250H-M9PWL MY2H/HT Series Mechanically Jointed Rodless Cylinder Linear Guide Type
SMC
SKU:
MY2HT25G-250H-M9PWL
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Stroke:
    Stroke 250 mm
    Stroke Adjusting Unit Symbol:
    Left Side:H With High Load Shock Absorber,Right Side:H With High Load Shock Absorber
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)