SMC MY2HT25G-500H-M9BW MY2H/HT Series Mechanically Jointed Rodless Cylinder Linear Guide Type
SMC
SKU:
MY2HT25G-500H-M9BW
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Stroke:
    Stroke 500 mm
    Stroke Adjusting Unit Symbol:
    Left Side:H With High Load Shock Absorber,Right Side:H With High Load Shock Absorber
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)