SMC NCDQ2KB32-100DZ-M9PZ NCQ2K-Z Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
NCDQ2KB32-100DZ-M9PZ
Current Stock:
NCQ2K-Z Series Compact Cylinder
Built-in Magnet:
Built-in Magnet
Mounting Style:
Through-hole (Standerd)
Bore Size:
Bore Size 32 mm
Cylinder Stroke:
Standard Stroke 100 mm
Body Option:
Standard (Rod End Female Thread)
Auto Switch Mounting Groove:
?12-?25 2 Sides/?32-?63 4 Sides
Auto Switch:
Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)