SMC NCGFN25-0200T NCG Series Air Cylinder
SMC
SKU:
NCGFN25-0200T
Current Stock:
NCG Series Air Cylinder
Mounting Style:
Rod Flange Style
Cushion:
Rubber Cushion
Bore Size:
25 mm (1")
Cylinder Stroke:
2"