SMC NCGNA50-1000 NCG Series Air Cylinder
SMC
SKU:
NCGNA50-1000
Current Stock:
NCG Series Air Cylinder
Mounting Style:
Front Nose Mount
Cushion:
Adujustable Air Cushion
Bore Size:
50 mm (2")
Cylinder Stroke:
10"