SMC NCGNN50-0500-XC6 NCG Series Air Cylinder
SMC
SKU:
NCGNN50-0500-XC6
Current Stock:
NCG Series Air Cylinder
Mounting Style:
Front Nose Mount
Cushion:
Rubber Cushion
Bore Size:
50 mm (2")
Cylinder Stroke:
5"