SMC NCGWFA25-0500 NCGW Series Air Cylinder
SMC
SKU:
NCGWFA25-0500
Current Stock:
NCGW Series Air Cylinder
Mounting Style:
Rod Flange Style
Cushion:
Adujustable Air Cushion
Bore Size:
25 mm (1")
Cylinder Stroke:
5"