SMC RSDQA32-20DKZ-M9PVSAPCS RSQ-Z Series Stopper Cylinder Fixed Mounting Height
SMC
SKU:
RSDQA32-20DKZ-M9PVSAPCS
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 20 mm
    Action:
    Double Acting
    Piston rod end type:
    Chamfered
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M8-3 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), Perpendicular, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)