SMC RSDQA32-20DZ-F7BVL RSQ-Z Series Stopper Cylinder Fixed Mounting Height
SMC
SKU:
RSDQA32-20DZ-F7BVL
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 20 mm
    Action:
    Double Acting
    Piston rod end type:
    Round Bar
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, Perpendicular, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)