SMC RSDQA32TF-20BZ-M9PSDPC RSQ-Z Series Stopper Cylinder Fixed Mounting Height
SMC
SKU:
RSDQA32TF-20BZ-M9PSDPC
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Port Thread Type:
    G( 32, 40, 50)
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 20 mm
    Action:
    Double Acting With Spring Loaded
    Piston rod end type:
    Round Bar
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, With Pre-wired Connector M12-4 pin, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)