SMC RSDQA50-20TZ-M9PWL RSQ-Z Series Stopper Cylinder Fixed Mounting Height
SMC
SKU:
RSDQA50-20TZ-M9PWL
    Bore Size:
    Bore Size 50 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 20 mm
    Action:
    Single Acting Spring Extend
    Piston rod end type:
    Round Bar
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (PNP), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)