Sprecher + Schuh CLE-809060010-CC10X ECOMBO MINI 9A AC
Sprecher + Schuh
SKU:
CLE-809060010-CC10X
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
Current Stock:
CLE Type-E/F Mini-Combo Starter, 9A, Frame C Standard Capacity, 6.3-10 Amps, 140A Magnetic Trip, 550V 50Hz / 600V 60Hz, 2 HP 200V / 2 HP 230V / 5 HP 460V / 5 HP 575V, Open Type