Sprecher + Schuh PFS-0135-BBD50W Softstr 135A 460V Comb-Cb M4
Sprecher + Schuh
SKU:
PFS-0135-BBD50W
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
Current Stock:
PFS Softstarter Enclosed, Combination MCCB, 135A, 120V AC 50/60Hz Control Voltage, 100 HP 460V, Type 4