Sprecher + Schuh PFS-0201-BBD51D Softstr 201A 460V Comb-Cb M12
Sprecher + Schuh
SKU:
PFS-0201-BBD51D
Availability:
Contact us to confirm availability and lead times.
Condition:
New
Current Stock:
PFS Softstarter Enclosed, Combination MCCB, 201A, 120V AC 50/60Hz Control Voltage, 125 HP 460V, Type 12