SMC SY7240-5LOZ-03T SY3000·5000·7000·9000 Series 5 Port Solenoid Valve Base Mounted/Single Unit
SMC
SKU:
SY7240-5LOZ-03T
  • Power consumption: 0.1 W (with power saving circuit);
    Type Of Actuation:
    2 Position Double
    Rated Voltage:
    24 VDC