SMC MGCLB32-300-H7A1L MGC Series Guide Cylinder Compact Type
SMC
SKU:
MGCLB32-300-H7A1L
    Bore Size:
    Bore Size 32 mm
    Port Thread Type:
    M5X0.8,Rc
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 300 mm
    Rear Plate:
    Without rear plate
    Auto Switch:
    Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 3-wire (NPN), In-line, Lead Wire :3m, Apply Voltage :DC5V,12V,24V(DC4.5~28V)