SMC CDQSD25-30DM-M9BWZ CQS Series Compact Cylinder
SMC
SKU:
CDQSD25-30DM-M9BWZ
    Bore Size:
    Bore Size 25 mm
    Cylinder Stroke:
    Standard Stroke 30 mm
    Option:
    Rod End Male Thread
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)