SMC
SKU:
MHSL3-80D-M9BW
  • Repeatability: ±0.01 mm;
  • Bore Size:
    Bore Size 80 mm
    Auto Switch:
    2-color Indicator, Solid State Auto Switch, Grommet, With Indicator Light, 2-wire, In-line, Lead Wire :0.5m, Apply Voltage :DC24V(DC10~28V)